O leku Venoforton

Lek Venoforton jest lekiem zupełnie naturalnym, pochodzenia roślinnego. Występuje w postaci nalewki, którą pacjent powinien zażywać przeważnie 3 razy w ciągu doby w dawkach po 4 ml. Oczywiście, przed rozpoczęciem kuracji przy pomocy leku, należy koniecznie skontaktować się z lekarzem i poinformować go o swoich uczuleniach oraz innych przyjmowanych lekach, także tych bez recepty.

Co wchodzi w skład leku Venoforton?

W skład leku Venoforton wchodzą wyłącznie naturalne składniki, takie jak: wyciąg z owoców kasztanowca, nalewka z miłorzębu, nalewka z kwiatów głogu, wyciąg z jemioły oraz nalewka z ziela arniki.

Działanie leku Venoforton 

Ekstrakty roślinne zawarte w leku Venoforton poprawiają krążenie obwodowe, zmniejszając objawy drętwienia palców, zimnych nóg oraz niewydolności żylnej. W związku z tym pomagają w walce z żylakami, obrzękami kończyn dolnych oraz ciężkością stóp.  Regularne zażywanie leku Venoforton pomaga także redukować szumy w uszach oraz niweluje zawroty głowy. Poprawia także pamięć i koncentrację.

 

Warto pamiętać tylko, że ze względu na wysoką zawartość alkoholu, lek Venoforton nie jest polecany osobom z niewydolnością nerek, chorobami wątroby oraz uzależnieniem od alkoholu. Nie stosuje się go także w ciąży i w okresie karmienia piersią.

 

 
5 lutego, 2020
Medycyna naturalna